1
×

Inbox

  • Notificaties0
  • Taken0

Notificaties

    Terug

    Kinkhoestvaccinatie nu mogelijk bij Vida

    Gepubliceerd op: 10-26-2022Bewerkt op: 9-28-2026
    Vida Verloskunde Gepubliceerd op: 10-26-2022Bewerkt op: 9-28-2026
    Geschreven door: Vida Verloskunde
    Ook voor de kinkhoestvaccinatie (22 wekenprik) kun je terecht bij Vida Verloskunde

    Beste zwangere,

    Je kunt vanaf 22 weken zwangerschap terecht voor de kinkhoestvaccinatie, deze wordt gegeven door de verpleegkundige van het consultatie bureau bij Vida. Het is op basis van vrije inloop, dus je hoeft geen afspraak te maken!

    De verpleegkundigen van het consultatie bureau zijn om de week op donderdagochtend van 09.00u-10.30u aanwezig bij Vida Verloskunde. Vraag bij de verloskundigen naar hun beschikbaarheid. Is de donderdag een onprettige dag voor je? Via jgzlelystad@icare.nl kun je contact zoeken om een afspraak te maken voor een ander moment bij een andere locatie.

    Over het algemeen kom je pas na de geboorte in contact met het consultatiebureau. Naast de kinkhoestvaccinatie in de zwangerschap kun je ook al in de zwangerschap bij de verpleegkundige terecht als je bijvoorbeeld vragen hebt ter voorbereiding op de komst van je kindje, zoals de baby uitzet, de keuze voor fles/borstvoeding, vragen over het slaapritme van de baby etc. De verpleegkundige komt graag met je in contact, ook hier mag je zonder afspraak voor binnen lopen.

    Hartelijke groeten,

    Team Vida Verloskunde

    • Feed

    • Mijn week

    • Cursusportaal

    • Community

    • Dashboard