>> De teksten geschreven door De Kei is betrouwbare informatie. De artikelen op het Zwangerenportaal zijn niet door ons geschreven en niet geverifieerd. Ook de cursussen die worden aangeboden, komen niet vanuit ons. Wij adviseren om op onze website te kijken naar cursussen en zo nodig met ons te overleggen voor advies. Twijfel je aan informatie, vraag het ons gerust!
Bij de tweede controle (meestal rond 12-14 weken) gaan we het hartje luisteren, joehoe! Als je het leuk vindt kan je het geluid opnemen met je mobiele telefoon. We zullen je vragen of je ondertussen kraamzorg geregeld hebt. ls je de nipt gedaan hebt, ontvangen we graag het toestemmingsformulier. Daarnaast bespreken we de 20 weken echo en krijg je een zwangerschapsverklaring. Ook zullen we de bloeduitslagen bespreken.
Het is handig om te gaan kijken naar een zwangerschapscursus. Op onze website staan cursussen waar wij heel tevreden over zijn.
Naast een zwangerschapscursus is een borstvoedingscursus ook zeer nuttig. Je verhoogd de slagingkans van de borstvoeding er flink mee. Zoek er eentje in de buurt.