1
×

Inbox

  • Notificaties0
  • Taken0

Notificaties

    Wil je persoonlijk nieuws ontvangen en op de hoogte zijn van alle kanalen die je volgt?

    Blijf op de hoogte!

    Ontvang nieuws speciaal voor jou!

    Irene Tepper Hagens

    ZP® - Magazine

    , 11 januari 2019 10:11Laatste update op: 29 juni 2020 20:46

    Ik ben Irene Tepper en zelf moeder van twee prachtige dochters. Ik geef met ontzettend veel plezier yogalessen aan zwangeren in mijn yogastudio aan huis. Het is mooi om een nieuwe moeder te begeleiden tijdens haar zwangerschap naar de bevalling toe.

    Ik heb mijn opleiding gevolgd bij Saswitha Yoga & Wijsbegeerte in Bilthoven. In deze opleiding heb ik mij gespecialiseerd in het geven van zwangerschapsyoga en ook in het geven van (zwangerschaps) massages.

    Tijdens mijn lessen zijn we heel praktisch bezig met onder andere yogahoudingen om het lichaam soepel en sterk te houden, ademoefeningen en ontspanningsoefeningen. Verder vertel ik veel over zwanger zijn, de bevallingsfasen en de periode na de bevalling. We leren over ‘Overgave’, ‘Ontspanning’ en ‘Kracht’, drie hele belangrijke termen voor een fijne zwangerschap en bevalling.

    Ik geef ook partnerlessen om de aanstaande vaders van informatie te voorzien. Als er een aantal moeders zijn bevallen, komen ze na 8 weken terug bij de Mama&Baby yogales, waarin we onder andere de babymassage gaan leren. De yogalessen die ik geef worden als heel gezellig en leerzaam ervaren.

    Contactgegevens

    Naam: Irene Tepper-Hagens
    Beroep: Yogadocente
    Naam bedrijf: Aditi Yoga & Massage
    Gevestigd: Rijswijk/Delft
    Website: www.aditi-yoga.nl
    Telefoonnummer: 06-41380232
    
E-mail: info@aditi-yoga.nl

    • Feed

    • Mijn week

    • Cursusportaal

    • Community

    • Dashboard