1
×

Inbox

  • Notificaties0
  • Taken0

Notificaties

    Terug

    Ilja de Groot

    Gepubliceerd op: 3-4-2024Bewerkt op: 3-4-2024
    ZP® - Magazine Gepubliceerd op: 3-4-2024Bewerkt op: 3-4-2024
    Geschreven door: ZP® - Magazine
    Ontdek zorg op maat voor jou en je baby bij Osteopathie Eemland in Amersfoort, onder leiding van ervaren osteopaat Ilja de Groot. Of je nu je voorbereidt op zwangerschap, zwangerschapsklachten hebt, of hulp zoekt voor je pasgeboren baby, met osteopathie ondersteunen we op zachte wijze. We gaan op zoek naar de oorzaak van je klachten en behandelen uitsluitend met onze handen. Neem gerust contact op.

    Even voorstellen

    Hallo ik ben Ilja de Groot, gediplomeerd en geregistreerd osteopaat. Al sinds mijn afstuderen hebben vrouwen en baby’s mijn speciale aandacht omdat ik uit eigen ervaring weet hoe naar het is als het allemaal niet vanzelf prettig verloopt. Daarom vindt ik het belangrijk om hen goed te helpen. De nascholingen die ik gevolgd heb weerspiegelen dat ook: Osteopathie in Womens Health, Osteopathie bij baby’s en kinderen, osteopathie bij bedplas-problematiek, om er maar een paar te noemen. Daarnaast neem ik natuurlijk mijn eigen ervaringen als moeder mee. Ik zie in de praktijk hoe waardevol mijn behandelingen zijn voor moeder en kind. Na de behandeling kunnen zwangeren meer ontspannen genieten van de zwangerschap. Bij baby’s zie je in 1 tot 3 consulten al snel verbetering. Het valt ouders direct op dat hun kindje meer ontspannen aanvoelt na de behandeling. Dit doe ik ook graag voor jou.

    Osteopathie bij zwangeren en baby’s

    Ervaar de voordelen van osteopathie tijdens je zwangerschap! Ons doel is om jou en je ongeboren kind optimaal te ondersteunen. Tijdens de zwangerschap ondergaat je lichaam ingrijpende veranderingen, zoals de groei van je baarmoeder die impact heeft op je wervelkolom en bekken. Als je lichaam moeite heeft met deze aanpassingen, kunnen klachten ontstaan. Soms zijn er na een eerdere zwangerschap met keizersnede ook littekens en verklevingen ontstaan die voor flink ongemak zorgen. Osteopathie bevordert de soepelheid van je lichaam. Dit draagt bij aan een optimale zwangerschap en biedt je kindje alle ruimte om zich te ontwikkelen. Onze veilige en waardevolle benadering behandelt diverse zwangerschapsklachten. Kom langs bij osteopathie eemland voor een behandeling of preventieve check. We werken nauw samen met andere zorgprofessionals zoals verloskundigen, lactatiekundigen en fysiotherapeuten voor een holistische zorgervaring. Voel je welkom!

    Osteopathie kan je tijdens de zwangerschap helpen met:

    • hoofdpijnklachten
    • rugpijn, nekpijn, pijn in de schouders, spierpijn
    • spijsverteringsklachten, buikpijn, misselijkheid
    • kortademigheid, pijn op de borstkas
    • bekkenklachten, pijnlijk stuitje, pijnlijk schaambeen, pijnlijke liezen
    • uitstralende pijn
    • urineverlies
    • pijnlijk bewegende baby

    Osteopathie kan je na een bevalling helpen met:

    • keizersnede (littekenbehandeling vanaf 6-12 weken)
    • moeizaam herstel na bevalling of zwangerschapsvergiftiging
    • nek- en schouderklachten, slapende handen
    • urineverlies
    • darmklachten
    • rugpijn, bekkenpijn, pijn aan het stuitje
    • vaginale hechtingen, ingeknipt, ingescheurd
    • vermoeidheid
    • pijn bij het vrijen, geen tampons kunnen verdragen

    Osteopathie bij baby’s

    Soms heeft je baby het moeilijk na de geboorte, osteopathie kan dan uitkomst bieden. Mijn advies is om na de bevalling met de baby langs te komen voor een osteopathische check-up. Bij baby’s zie je in 1 tot 3 consulten al snel verbetering. Het valt ouders direct op dat hun kindje meer ontspannen aanvoelt na de behandeling. Dit doe ik ook graag voor jou.

    Osteopathie kan veel betekenen voor je pasgeboren baby na of bij:

    • lange of snelle bevalling
    • stuitligging, sterrenkijker
    • vacuümpomp, tangverlossing, keizersnede
    • navelstreng om de nek tijdens de bevalling
    • problemen met zuigen of slikken
    • stijf of gespannen kindje
    • (verborgen) reflux
    • veel overstrekken, buikkrampen, verstopping
    • moeilijk te troosten, overmatig huilen
    • onrustige baby
    • voorkeurshouding
    • (Beginnende) afplatting hoofdje door voorkeurshouding

    Een goede start voor zowel moeder als kind vinden wij belangrijk. Meer informatie over osteopathie vind je op onze website www.osteopathie-eemland.nl.

    Neem gerust contact met ons op als je vragen hebt over jouw situatie en osteopathie.

    Contactgegevens

    Osteopathie Eemland, Ilja de Groot osteopaat DO MRO Stadsring 115, Amersfoort
    www.osteopathie-eemland.nl
    06-18207343
    info@osteopathie-eemland.nl

    • Feed

    • Mijn week

    • Cursusportaal

    • Community

    • Dashboard