Brenda van der Vossen
Vrouwen met lage rugpijn tijdens de zwangerschap kunnen baat hebben bij chiropractische begeleiding. Tevens kunnen huilbaby’s en klachten bij kinderen in veel gevallen met succes behandeld worden.
Over mij
In 1999 ben ik afgestudeerd aan het AECC te Engeland. Daarna heb ik in verschillende praktijken gewerkt tot ik in 2006 in Epe ben begonnen. Ik heb verschillende postacademische opleidingen gevolgd, onder andere in het behandelen van bekkenproblemen, waaronder instabiliteit- en bekkenklachten bij zwangere vrouwen.
Het behandelen van baby’s en kinderen heeft mijn speciale interesse. In 2019 ben ik afgestudeerd voor de Masterstudie Paediatrie. Daarmee heb ik mijzelf gespecialiseerd in het behandelen van kinderen en baby’s.
Contactgegevens praktijk
Chiropractie Epe
Patrijsweg 2
8161 VJ Epe
Telnr: 0578 627800
Website: www.chiropractieepe.nl
Email: info@chiropractieepe.nl