TEST Vroege voorlichting
Groepspraktijk van Verloskundigen Arnhem
, 30 november 2020 16:18Laatste update op: 30 november 2020 17:16TEST Informatie vroege zwangerschap
Beste zwangere (en partner),
We willen jullie informeren over wat er allemaal op je af kan komen in het eerste gedeelte van de zwangerschap. Omdat er door het Coronavirus geen voorlichtingen kunnen plaatsvinden, hebben we een film gemaakt die je kunt bekijken onderstaande link te kopieren en te plakken in je browser:
file:///C:/Users/heike/OneDrive/Documenten/H.%20Verbiesen%20Verloskundige/GVA/Maatschap/Matentaken/VLA%20planning/20201127%20VVAZ%20digitaal.mp4
Folders combinatietest en NIPT: Nederlands/English/Polskie/Türk/عربى
Folders 20 weken echo (SEO): Nederlands/English/Polskie/Türk/عربى
Folder Centering pregnancy: Centering
Veel van deze informatie wordt door de verloskundige besproken tijdens de eerste twee gesprekken. Heb je voor die tijd vragen, bel dan gerust met de assistente 026-4422622.